Leden 2013

Aktovka už není pouze pánskou záležitostí

16. ledna 2013 v 20:00 | BeeDee |  Fashion
Aktovky

Věc, kterou já absolutně miluji - aktovky. Dříve pánská náhrada dámských kabelek, nyní si s ní však vyrábí v designech pro obě pohlaví.

Lak na nehty - věc, která by se neměla podcenit

12. ledna 2013 v 22:01 | BeeDee |  Make-up

Mnoho dívek řadících se k preppy stylu si nechává dělat francouzskou manikuru. Vypadá velmi elegantně a moc se mi líbí. Ale má jedno mínus - dá se vytvořit pouze na dlouhých nehtech. Ty se často lámou a pokud si necháte udělat umělé, vaše pravé nehty se tím naprosto zničí a navíc je to občas časově a finančně náročné. Proto si můžete zkusit udělat i jiné nehty, které váš styl podtrhnou.

Volby

11. ledna 2013 v 13:45 | BeeDee
Jak všichni víte, dnes a zítra se konají první volby na úřad prezidenta ČR. Nechci nikoho nabádat, aby volil právě toho nebo onoho kandidáta. Důležité však je, abyste vůbec volit šli (pokud je vám 18, samozřejmě). Volební účast bývá všeobecně dost malá a opravdu mě štvou lidé, co volit nechodí a pak nejvíc nadávají na aktuální politickou situaci. Co vám pomůže protestovat, když se na to ve správný čas vykašlete?
Takže jděte k volbám. Ne jen k těm dnešním, ale ke všem, co budou. A než někomu hodíte svůj hlas, uvědomte si, že komunismustický režim, ve kterém už se naštěstí nenacházíme, nebyl demokratický. Omezoval naše práva a svobody. Proto bych považovala za ostudné, kdyby na Hrad usedl právě některý z bývalých komunistů. Jen můj názor...


Diář, nejlepší přítel člověka

11. ledna 2013 v 13:32 | BeeDee |  Lifestyle

Většína preppies si libuje ve zcela naplněném programu. Sport, kultura, vědecký kroužek a samozřejmě se musí také zajít s přáteli do kavárny. Jak si to všechno zapamatovat? Není potřeba, od toho tu máme přeci diáře.