Červen 2015

I preppy může být sexy

29. června 2015 v 16:55 | B. |  Fashion

Preppy styl je založený na tom, že je vkusný a decentní - to ovšem neznamená, že by byl nudný a nemohl být ani trochu sexy. Právě naopak. Sukně, průhledné látky, krajky, nadkolenky a podobné kousky z vašeho šatníku z vás mohou udělat skutečnou "kočku", aniž by to působilo lacině. Samozřejmě je ale důležité znát únosnou míru a hlavně se nenutit do něčeho, co vám nesedí.
Důležitou zásadou je neukazovat všechno. To znamená, že nepůsobí moc dobře, když máte zároveň obrovský výstřih i minisukni. Vyberte si to, co u sebe považujete za největší přednost, a to ukažte. Protože život je moc krátký na to, aby se mladé dívky oblékaly jako "padesátky" ;)
Zde máte nějakou inspiraci...

I'm back

21. června 2015 v 17:28 | B.
Ahoj!
Zřejmě už nikdo (ani já) nevěřil, že ještě někdy dojde ke vzkříšení tohoto blogu. Od preppy stylu jsem se v záchvatu své "druhé puberty" hodně odchýlila a začala si hrát na rebelku, nicméně při příchodu na vysokou školu jsem mu znovu propadla. A jelikož jsem zjistila, že stále neexistuje moc českých stránek a už vůbec ne blogů o tomto úžasném stylu, byla by škoda zde dále nepokračovat. Proto dojde k revizi starších článků (hlavně fotek, co už se často nezobrazují), po zkouškovém vytvořím nový lay a samozřejmě pro vás začnu psát i články nové. Těšíte se jako já? :)

Btw rozjela jsem ještě jeden blog, který bude víc osobní, spíše o různých úvahách nebo mých zážitcích (stala se ze mě skoro "sběratelka zážitků"). Najdete ho TADY.

Všem děkuji za čas, který strávíte na některém z mých blogů. A samozřejmě budu moc ráda za každý komentář :)